• TurkishEnglishGermany
super p force online https://www.topdrugscanadian.com/buy-super-p-force-online/
buy zoloft www.canadianrxcenter.com

Batarya ve Pil Değişimi

nivo teknik, nivo teknik servis, totalstation, nivo, mira, lazer nivo, lazer metre, <a href=https://bstrencontre.fr/rennes/ ankara nivo servis, ankara nivo, batarya pil değişimi, batarya yenileme, batarya tamir,” width=”300″ height=”62″ />Nivo teknik cihazlar  olarak son teknoloji cihazlar ile her türlü pil gruplama, puntalama ve tamir hizmetlerini tecrübeli teknisyenlerimiz aracıyla siz değerli müşterilerimize saklamaktayız.

Pil  puntalama cihazı çeşitli değerlerde Amper göndererek bstcitas.es/los-mejores-sitios-de-citas-para-padres-solteros/ pillerin arasana koyulan metalleri çok hızlı  bir zaman içerisinde yüksek amper göndererek pillere zarar vermeden montaj yapan cihazdır. Gönderdiği akım direk pillere gelmediği ve çok kısa zamanda pillerin üzerindeki bağlantı metallerine geldiği için pillere zarar vermeden montaj yapm olur.. Pilleri gruplamada tercih edilen en sağlıklı yoldur. Ancak yetkili kişiler tarafından yapılmalıdır aksi halde pillere gönderilecek aşırı akımdan dolayı patlama ve yangın riski vardar.. Pil montajlamada kesinlikle Lehim ve Havya sistemi kullanılmamalıdır.Aşırı ısınmadan dolayı Pillere zarar verebilir ve Pillerin kapasitesini bozabilir. 

sokkia batarya tamirtopcon batarya,topcon fc250,topcon batarya fc250,fc250 batarya,fc200,topcon fc200 batarya,topcon fc200 batarya tamir

BATARYA YENİLEME

06 Şubat 2018 4420 okunma