• TurkishEnglishGermany

ÜRÜNLERİMİZ

Magellan eXplorist 110

    GPS 20 Paralel Kanallı SirfStar III Ekran / Boyut QVAGA (240X320) / 2,2”(5.6 cm) Diyagonal İşlemci 236 MHz İşletim Sistemi WinCE 5,0 Menü Dili Türkçe + 26 Farklı Dil Seçeneği Nokta Kayıt 500 + 500 adet Rota 25x25 Adet Dosya İz Kaydı 10 adet Hafıza 2 Gb Dahili Hafıza SD Kart Desteği Yok Bağlantı USB 2,0 (Harici Disk - NMEA 0183) Güç Tipi / Ömrü 2 x AA Alkalin Tip Pil – 18 Saat Pusula Uydu Bağımlı Pusula Yükseklik / Basınç Uydu Bağımlı / Yok Akselerometre Yok Ağırlık 120 Gram Pil Hariç Kamera Yok Mikrofon / Hoparlör Yok Koordinat Gösterimi Tek Koordinat Ekranda Gösterme Özelliği Koordinat Sistemleri Enlem / Boylam, UTM (6°) (3°) Harita Datumları ITRF, WGS84, ED50, User Datum 7 Parametre Hassasiyet (SBAS) 1-3 metre WGS84-ITRFDatumlarında, 1-5 metre ED50Datumunda Alan Hesabı Var (Rota ve İz Çizgisi Üzerinden) İmaj Harita Yok Kara Haritası Var, Standart (Karayolları, Köyyolları, 3B Topoğrafya, Kıyı çizgisi, 95 Yerleşim Yeri Cadde-Sokakları) Deniz Haritası Opsiyonel – Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz (Tek Bölge) WAAS / EGNOS / MSAS Var Su Geçirmezlik IPX7 - Su, Toz Geçirmez Lastik Kaplamalı Dayanıklı Kasa Seçilebilir Navigasyonel Bilgi Hedef Doğrultu, Mesafe, Hız, İstikamet, Kalan Zaman, Seyahat Zamanı, Yükseklik, Zaman, Tarih, XTE, DMG, VMG Alarm Var / Sesli - Sessiz (GPS Sinyali, Sürüklenme, Rotadan Sapma, Yaklaşma, Varma, Düşük Pil) Paket İçeriği 2 adet AA Kalem Pil, Türkçe Kullanım Rehberi, USB kablo, Detaylı Kara Haritası, Kılıf Koordinat Bilgilerini Güncelleme Süresi 1 Sn Çalışma Sıcaklığı -10C ile +60C Arası

Açıklama

Magellan eXplorist 110 GPS alıcısı temel navigasyon özellikleri ile gelir ve kutudan çıkarır çıkarmaz kullanıma hazırdır.

 

Transreflektif renkli ekran doğrudan güneş ışığında bile rahat okumayı sağlar. Bir geocache’in tam yerini bulmak için, favori balık avlama noktanız veya bir sonraki buluşma noktası için SiRFstarIII GPS çipset 3-5 metre hassasiyet sağlar. Açık hava maceranızı tüm gün sürdürebilmeniz için cihaz 18 saat sürekli kullanımlık iki adet AA pil ile güç sağlar. eXplorist 110 sağlam, su geçirmez ve suya tamamen girebilir yapıdadır (IPX-7). Bütün bunlar tercihe bağlı olarak Magellan askısıyla boynunuza ya da dâhili karabina kancasıyla çantanıza takabileceğiniz küçük ve çekici el tipi bir cihazda buluşur.

 

eXplorist 110da yüklü bulunan Dünya haritası, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Batı Avrupa ve Avustralya’daki tüm yol ağlarını ve dünyanın geri kalanındaki ana yolları gösterir. Bu eşsiz harita aynı zamanda su ögelerini, şehir ve kırsal alan kullanımını ve şehir merkezlerini de gösterir.

 

eXp 110 ile bir dizi farklı şeffaf pusula stilini, önceden yüklenmiş olan yolları, su ögelerini, parkları ve şehir merkezlerini gösteren Dünya Haritasının üzerine ekleyebilirsiniz. Kullanma ekranı hızlı referans için mini pusula ve enlem, boylam, yöneliş, istikamet, hedefe kalan mesafe, yolculuk odometre gibi değiştirilebilir navigasyon veri alanları içerir. Tüm hareketlerinizi kaydeden bir nevi dijital “ekmek kırıntıları” olan aktif izinizi görüntülemenizi sağlar. Başlangıç noktanızı (araç, iz başlangıcı, park alanı vb.) bir ara nokta ile işaretleyip, günün sonunda kolayca başlangıç noktanıza dönmenizi sağlar.

 

Kat ettiğiniz mesafeyi, artan veya azalan yükseltiyi, yolculuk süresinin tamamını, hareket ettiğiniz ve durduğunuz süreleri ve ortalama ulaşma sürenizi görmek için iz özetinize başvurun. Bir sonraki geocaching maceranızın detaylarının izini sürmek için kolayca iz özetinizi resetleyin.

 

Açık hava aktivitelerinizi nerede yapıyor olmaktan hoşlandığınız fark etmez; WAAS, EGNOS ve MSAS’ın oluşturduğu Uydu Bazlı Alan Büyütme Sistemleri (SBAS) sayesinde eXplorist 110 GPS alıcısı hassas GPS sinyalleri sağlar bunun yanında UTM ve WGS84’ ün de dahil olduğu farklı pek çok küresel sistemde koordinatları gösterir. Size şimdikinden bir sonraki maceranıza – dünyanın neresinde olursa olsun! – doğru kılavuzluk eder.

●  Haritalı Türkçe Menülü

●  GPS2.2″ Diyagonal Renkli Güneşte Görünebilir Ekran

●  2 GB Dahili Hafıza

●  Topo, Kara ve Deniz Harita desteği

 

 

eXplorist özellik ikon

nivo teknik servis,total station,gps,ankara nivo servis,nivo,topcon total station,nivo sehpa,mira,leica nivo,leica total station,lazer,sokkia,topcon nivo,geomax aksesuar,geomax servis,south nivo,bosh,bosh nivo,stanley,cts/berger,nikon,nikon nivo,spectra,spectra nivo