• TurkishEnglishGermany
order black cialis http://www.topdrugscanadian.com/buy-black-cialis-online/
buy zoloft https://canadianrxcenter.com/buy-clomid-online-cheap/

ÜRÜNLERİMİZ

Magellan eXplorist 310

    GPS 20 Paralel Kanallı SirfStar III Ekran / Boyut QVAGA (240X320) / 2,2”(5.6 cm) Diyagonal İşlemci 400 MHz İşletim Sistemi WinCE 5,0 Core Menü Dili Türkçe + 26 Farklı Dil Seçeneği Nokta Kayıt 1000 + 1000 adet Rota 50x50 Adet Dosya İz Kaydı 10.000 Nokta x 50 Adet Dosya Hafıza 2 Gb Dahili Hafıza SD Kart Desteği Yok Bağlantı USB 2,0 (Harici Disk - NMEA 0183) Güç Tipi / Ömrü 2 x AA Alkalin Tip Pil – 8 saat Pusula Uydu Bağımlı Pusula Yükseklik / Basınç Uydu Bağımlı / Yok Akselerometre Var Ağırlık 120 Gram Pil Hariç Kamera Yok Mikrofon / Hoparlör Yok Koordinat Gösterimi Seçilen 2 Farklı Sistemi Aynı Ekranda Gösterme Özelliği Koordinat Sistemleri Enlem / Boylam, UTM (6°) (3°) Harita Datumları ITRF, WGS84, ED50, User Datum 7 Parametre Hassasiyet (SBAS) 1-3 metre WGS84-ITRF Datumlarında, 1-5 metre ED50 Datumunda Alan Hesabı Var (Hem Rota, Hem İz Çizgisi Üzerinden) İmaj Harita Taranmış Resim Harita Yüklenebilme Özelliği (Kullanıcı) Kara Haritası Var, Standart (Karayolları, Köyyolları, 3B Topoğrafya, Kıyı çizgisi, 95 Yerleşim Yeri Cadde-Sokakları) Deniz Haritası Opsiyonel – Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz WAAS / EGNOS / MSAS Var Su Geçirmezlik IPX7 - Su, Toz Geçirmez Lastik Kaplamalı Dayanıklı Kasa Seçilebilir Navigasyonel Bilgi Hedef Doğrultu, Mesafe, Hız, İstikamet, Kalan Zaman, Seyahat Zamanı, Yükseklik, Zaman, Tarih, XTE, DMG, VMG vs Alarm Var-Sesli-Sessiz (GPS Sinyali, Sürüklenme, Rotadan Sapma, Yaklaşma, Varma, Düşük Pil) Paket İçeriği 2 adet AA Kalem Pil, Türkçe Kullanım Rehberi, USB Kablo, Detaylı Kara Haritası, Kılıf Koordinat Bilgilerini Güncelleme Süresi 1 Sn Çalışma Sıcaklığı -10C ile +60C Arası

Açıklama

Dünyanın ilk sivil GPS üreticisi Magellan’ dan Mühendislik, Denizcilik, Doğa Sporları, Avcılık, Hazine oyunu, yürüyüş vb. aktiviteler ile şehir içi kişisel kullanımlarda en ekonomik ve fonksiyonel El tipi GPS cihazıdır. En ekonomik model olmasına rağmen Raster (Koordinatlı Resim Harita) veriyi (uydu görüntüsü, taranmış 1/25.000 ölçekli harita) altlık harita olarak yükleyebilmesi en büyük yeni özelliğidir.

 

El tipi GPS’ teki zengin harita ve yenilikçi donanımsal yaklaşımı ile eXplorist 310 yüksek hassasiyetli konum belirleme, kolay harita okuma, doğru navigasyon ve tecrübeli kayıt yeteneği özelliklerini birleştirmiş ve diğer taşınabilir GPS cihazlarına göre en ekonomik bir modeldir.  Dayanıklı su geçirmez kasası ile birlikte dış mekan maceralarınızda, size mükemmel bir coğrafi bilgi kayıt imkanı sunmaktadır.
Yeni eXplorist serisinin temel modeli olan 310 modeli ile yapılan aktivitelerde kaydettiğiniz verileri PC de ya da Favori sosyal paylaşım ağlarında seyahatlerini paylaşarak yaşayabilirsiniz. GPS ile birlikte verilen Vantage Point (VP) PC yazılımındaki harita üzerine GPS’ ten bilgisayara doğada ölçülen veriler aktarılarak programda arşivle, sil, yeni fotoğraf ekle veya görüntüle. Cihaz ile doğada ölçülen veriler VP programında daha sonra similasyonu yapılarak hız, konum ve tarih bilgileri bir arada tekrar yaşanılır. Alan hesabı yapılarak görüntü veya harita üzerinden çıktısı yazıcıdan alınılır. İnternet bağlantısı var ise anında GPS verisinin altında Digital Globe uydu görüntüsü görülür. VantagePoint programında arşivlediğiniz noktalara daha önce çektiğiniz fotoğraf dosyalarınızı ilişkilendirebilirsiniz. Böylece herhangi bir koordinat veya yerde çektiğiniz fotoğrafları tarihleri ile her zaman görebilirsiniz.

 

2 Gb dahili hafızasına GPSTURK’ün detaylı Türkiye haritası hediye olarak yüklenmektedir. Emsalsiz olan 3D Topoğrafyaya ilave olarak Karayolları, Köyyolları, Nehirler, Göller ve Şehirlerin cadde sokakları cihazı tercih sebebi kılar.

 

Hızlı işlemcisi, güvenilir GPS çipseti, yüksek hassasiyetli dahili anteni ve bütünleşik sinyal arttırma özelliği ile en zor şartlarda bile inanılmaz, hızlı ve doğru sonuçlara erişin. Bu özelliklerin bir araya gelmesi ile WGS84 / ITRFXX datumda 2-3 metre hassasiyet elde edilebilir.

 

 

2 AA alkalin / şarj edilebilir NiMH kalem pil ile en az 18 saat kullanıma izin verir. Gücü muhafaza etmeye yardım etmek için cihaz kendini askıya alır fakat veri toplamaya devam eder. Kolay kullanabilir ve özelleştirilebilir, bununla birlikte güneşte okunabilir 2.2” renkli ekran, pratik sağlam tuşları ile eXplorist 310 en kolay taşınabilir GPS alıcılarından biridir.

●  Haritalı Türkçe Menülü GPS

●  2.2’’ Diyagonal Renkli Güneşte Görülebilir Ekran

●  2 Gb Dahili Hafıza

●  Raster, Topo, Kara ve Deniz Harita Desteği

●  Kullanıcı Tarafından Taranmış Harita

●  Google Earth Görüntüsü Yüklenebilme

 

eXplorist özellik ikon