• TurkishEnglishGermany

Teknik Servis Hizmeti

Sektörümüzde en iyi hizmetin cihaz satışının yanı sıra kaliteli teknik servis hizmeti ile gerçekleştiğinin bilincinde olan firmamız, satış sonrası hizmet ve teknik servis konularına büyük önem vermektedir. Total station ölçümleme, nivo ölçümleme gibi hizmetleri güçlü bir teknik servis; yetişmiş ve periyodik eğitimler ile kendini yenileyen  teknik elemanlara, tamir ve bakım çalışmalarında kullanılacak özel aparatlara ve  geniş bir  yedek parça stokuna ihtiyaç duyar. Teknik servisimizin temel çalışma prensibi; servis hizmetinin doğru, hassas ve en önemlisi mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesidir. Bunun sağlanabilmesi için satışını yaptığımız tüm ürün gruplarımıza cevap verecek şekilde yedek parça stoklarımız sürekli güncellenmekte, Teknik  personelimiz her yıl düzenli  aralıklar eğitimlere katılmaktadır.


Teknik servisimize gelen tüm cihazlar  genel kontrol, temizlik, tamir-bakım ve  son kontrol olmak üzere   incelenmekte ve tamir bakım işlemi olabilecek en yüksek hassasiyette yerine getirilmektedir. Total station tamiri, nivo ölçümleme, nivo bakım hizmeti veren üstün nitelikli teknik servis sağlamaktayız.

    

 Teknik Servisimizce değiştirilen batarya pilleri  garantimiz altındadır. Garanti süresi içerisinde pillerde ortaya çıkabilecek arızalar tarafımızca ücretsiz değiştirilecektir. Teknik Servisimize bu amaç için getirilen pillerde uygulanacak işlemler.

Bataryanın dikkatlice incelenmesi, kablo bağlantıları ve sigortaların ve şarj soketlerinin kontroledilmesi. Pillerin orijinal piller ile değiştirilmesi. Bataryanın şarj edilmesi.

06 Şubat 2018 1654 okunma
nivo teknik servis,total station,gps,ankara nivo servis,nivo,topcon total station,nivo sehpa,mira,leica nivo,leica total station,lazer,sokkia,topcon nivo,geomax aksesuar,geomax servis,south nivo,bosh,bosh nivo,stanley,cts/berger,nikon,nikon nivo,spectra,spectra nivo